poniedziałek, 8 lutego 2021

Spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem

 13 lutego o godz. 18:00 

zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie online.  

Tym razem z Jackiem Hugo-Baderem  

zorganizowanym przez  Najlepsza Księgarnia  

Poniżej ogłoszenie organizatora spotkania zaczerpnięte ze strony wydarzenia na portalu Facebook - Jacek Hugo-Bader w Najlepszej Księgarni! (facebook.com) (link prowadzi na stronę, gdzie spotkanie będzie transmitowane) 

"Już 13 lutego, jak zwykle w sobotę o 18:00, zaprosimy Was na kolejne spotkanie z wyjątkowym autorem. Jacka Hugo-Badera raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale gdyby ktoś taki się znalazł, to chodzi o autora takich głośnych książek reportażowych jak "Dzienniki kołymskie" czy "Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak". Spotkamy się, żeby porozmawiać o jego nowej książce "Szamańska choroba". A spotkanie poprowadzi inny doskonały reporter Tomasz Kwaśniewski, związany z "Dużym Formatem" oraz autor takich książek jak "Czasem czuły, czasem barbarzyńca" (Agora) czy "W co wierzą Polacy? Śledztwo w sprawie wróżek, jasnowidzów, szeptuch..." (Znak). 

O autorze "Szamańskiej choroby":

"Od trzydziestu lat opisuje upadek imperium sowieckiego. Bierze się tylko za to, co sobie sam wymyśli i zorganizuje, i zawsze jakoś udaje mu się, żeby jego marzenia nie pozostały marzeniami".

"Od trzynastu lat marzył o szamańskim temacie - ale się go bał. Przeczytajcie, a dowiecie się czego było się bać. To najbardziej niezwykła podróż w jego życiu. A żeby niezwykła była do samego końca, książkę tę wydał zupełnie sam. Nie licząc błogosławieństwa szamanki Ałtany, szamanów Ondara, Kułana i Andrieja Pawłowa".

Opisy pochodzą od wydawcy.

Poniżej książki J. Hugo-Badera, które można wypożyczyć w naszej bibliotece - serdecznie zapraszamy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz