poniedziałek, 14 października 2019

Wystawa fotografii pt. "Z różnych stron - jak w kalejdoskopie"

Zapraszamy serdecznie
na uroczyste otwarcie wystawy fotografii 

Krystyny Wólczyńskiej, 


pt. "Z różnych stron - jak w kalejdoskopie"
 
które odbędzie się  
17 października (czwartek) o godzinie 17:00.

Krystyna Wólczyńska jest członkiem RTF. Fotografią zajmuje się amatorsko od ponad 10 lat. Fotografuje przyrodę, wydarzenia kulturalne, architekturę antycznego Rzymu i średniowiecznych miasteczek południowej Francji.
Jej fotografie prezentowane były na indywidualnej wystawie w Rzymie: ,,Poeti di San Lorenzo" i na wystawach zbiorowych RTF-u. Ma za sobą wystawę autorską:  ,,Z różnych stron -  nocne wędrówki po Europie" - nocne życie miast i miasteczek, ich subtelny urok, ale i odmienność. Kolejne dwie wystawy pod nazwą"Z różnych stron -  barwy nocy, barwy dnia..." były kontynuacją cyklu wcześniejszych prezentacji, będących owocem wędrówek autorki po Europie. Wystawa "Z różnych stron - Barwy wiosny...metamorfozy" to cykl zdjęć powstały podczas wędrówek po Rzymie. W czerwcu 2016 r. w Radomskiej Łaźni miała miejsce wystawa ,, 3 x Wólczyńska - ITALIA". Autorki prac: Małgorzata Wólczyńska (malarstwo) , Krystyna Wólczyńska  i Dorota Wólczyńska  (fotografia)

Obecna wystawa ,,Z różnych stron - jak w kalejdoskopie" to reminiscencje nawiązujące do ostatnich lat, różnych miejsc i motywów, odmiennych kultur.
Fotografie będzie można obejrzeć przy dźwiękach akordeonu, na którym autorka spróbuje oddać także różnorodność folkloru.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz