poniedziałek, 8 lutego 2021

"Chiny bez wzajemności" - spotkanie autorskie online z Grzegorzem Kaplą

 15 lutego 2021r. o godz. 20:00 - 21:30 zapraszamy na spotkanie autorskie online z Grzegorzem Kaplą, autorem książki pt. "Chiny bez wzajemności", której premiera nastąpi 10.02.2021r.

Link do strony organizatorów Burda Książki i InstytutR, na której znajdą Państwo dodatkowe informacje o spotkaniu:  Grzegorz Kapla "Chiny bez wzajemności" (facebook.com) 

Poniżej treść zamieszczona przez organizatorów na portalu Facebook:

"Zapraszamy do wirtualnego Faktycznego Domu Kultury na spotkanie z Grzegorzem Kaplą o jego najnowszej książce "Chiny bez wzajemności".

Na chińskiej prowincji jesteś niewidzialny.

Jakbyś nie istniał.

Kiedy masz złamane serce, czujesz się dokąłdnie tak samo.

Nie masz dostępu do internetu. Nie możesz sprawdzić na żadnej mapie gdzie jesteś ani dokąd idziesz. Nie możesz skontaktować się z nikim z tych, którym ufasz. Tutaj nikt nie zna twojego języka, a ty nie znasz języka, którym posługują się mieszkańcy. Nie potrafisz odczytać żadnego znaku. Żadnej litery. Nie wiesz, co to za dom, co za ulica, nie wiesz czy to, co jesz jest wege, czy może z mięsem psa albo węża. Nikt na ciebie nie patrzy. Nikt nawet nie otrze się o ciebie, choć ulica jest zatłoczona ponad wszelkie wyobrażenie.

Oto podróż przez Państwo Środka z Konfucjuszem w roli przewodnika po zaułkach współczesnych Chin i zakamarkach samotnego serca. Podróż z Lijang w Yunnanie, przez Kunming, Guilin, Kanton, Hong Kong, Makau do Szanghaju.

Ten, kto pokona tę drogę będzie potrafił rozumieć i mówić, nie używając słów.

Współorganizacja: Burda Media Polska 


 Książka tego autora w naszej bibliotece:

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz