poniedziałek, 17 lutego 2020

Zapraszamy na 1 spotkanie KLUBU CZYTELNICZEGO!!!!


 Kochasz czytać,
lubisz dyskutować o przeczytanych książkach,
piszesz do szuflady przyjdź koniecznie na spotkanie inauguracyjne Klubu Czytelnika pod patronatem Gminnej Biblioteki Publicznej
w Jedlni-Letnisku!

Z inicjatywy czytelniczej pod patronatem Gminnej Biblioteki Publicznej w Jedlni-Letnisku pragniemy powołać do życia Klub Czytelnika. Będą to spotkania dla wszystkich, którzy kochają literaturę, uwielbiają czytać i chcieliby porozmawiać, podyskutować, a nawet pokłócić się na temat ulubionych książek i wszystkiego, co z nimi związane. Zainteresowanych Moli Książkowych zapraszamy do Biblioteki w dniu 27 lutego (czwartek) o godz. 15. 30 na pierwsze spotkanie. Tematem przewodnim będzie poezja, porozmawiamy o wierszach naszych ulubionych poetów, nie zabraknie wierszy Tadeusza Różewicza, Edwarda Stachury czy Bolesława Leśmiana. Każdy może zaproponować ulubionego poetę, a jedna z czytelniczek zaprezentuje nawet swoje własne wiersze.
Będzie to także spotkanie organizacyjne, razem ustalimy dalszy harmonogram spotkań Klubu oraz kolejne tematy do dyskusji. Zapraszamy wszystkie osoby, bez względu na wiek i zainteresowania czytelnicze. Spotkanie odbędzie się w domowej atmosferze przy herbatce z imbirem i pysznej domowej szarlotce. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz